Українець Безус відзначився дебютним голом за бельгійський "Гент"

Українець Безус відзначився дебютним голом за бельгійський "Гент" Безус вивів "Гент" у фінал Кубка Бельгії © twitter.com
Український футболіст допоміг своїй команді в Кубку Бельгії.

Український півзахисник "Гента" Роман Безус відзначився забитим голом у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Бельгії проти "Остенде".

Безус зрівняв рахунок на 91-й хвилині матчу – 2:2. Цей м'яч дозволив перевести гру в овертайм. Перший матч між клубами також завершився внічию 2:2.

У серії післяматчевих пенальті (4:3) саме Безус завдав вирішального удару і подарував своїй команді вихід у фінал. У матчі за титул "Гент" зіграє з "Мехеленом".

Зазначимо, що за "Гент" також зіграли ще два українця Ігор Пластун та Роман Яремчук.

Нагадаємо, в Бельгії Безус виступав за "Сент-Труйден", за який провів 70 матчів, забив 12 голів і зробив 13 асистів.

Роман Безус перейшов в "Сент-Трюйден" з "Дніпра" на правах вільного агента в 2016 році. За дніпровський клуб півзахисник виступав з 2015 року, а перед цим захищав кольори "Ворскли" і "Динамо".

У січні Роман Безус став гравцем "Гента". Контракт з бельгійським клубом розрахований до 2022 року.

Раніше повідомлялося про те, що Безус увійшов у топ-5 найкращих асистентів чемпіонату Бельгії.