Україна здобула першу медаль чемпіонату світу з водних видів спорту

Україна здобула першу медаль чемпіонату світу з водних видів спорту Синхроністки завоювали "бронзу" © Укрінформ
Перший комплект принесли синхроністки.

Сьогодні, 14 липня, українські синхроністки Марта Федіна Анастасія Савчук вибороли "бронзу" на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в південнокорейському Кванджу.

У технічній програмі дуетів українки посіли третє місце з результатом 92,5847 балів.

"Золото" виграли росіянки Світлана Колесніченко та Світлана Ромашина, а "срібло" дісталося китаянкам Хуан Сючен і Сунь Венян.

Зазначимо, що це перша медаль для української збірної на чемпіонаті світу з водних видів спорту.

Нагадаємо, що влітку 2017 року українські спортсмени встановили новий рекорд за кількістю виграних медалей на одному чемпіонаті світу з водних видів спорту.

На минулому турнірі в Будапешті українці здобули дев'ять нагород і поліпшили попередній рекорд на дві медалі.

Раніше повідомлялося про те, що українські синхроністки завоювали шість золотих медалей на етапі Світової серії.