Україна завоювала першу медаль Паралімпіади-2016

Україна завоювала першу медаль Паралімпіади-2016 Данилюк приніс Україні першу медаль © XSport.ua
У перший день виступів нагорода була здобута в штовханні ядра.

Сьогодні, 8 вересня, в Ріо-де-Жанейро стартувала Паралімпіада-2016. Першу медаль у скарбничку збірної України заніс штовхач ядра Роман Данилюк.

Данилюк, який виступає в категорії F11, F12 (проблеми з зором), посів третє місце і виграв бронзову медаль з результатом 15 м 94 см. Варто відзначити, що українець є чемпіоном світу 2015 року з результатом 16 м 64 см.

"Золото" дісталося іспанцеві Кіму Лопесу Гонсалесу (16 м 44 см), а "срібло" - іранцю Саману Пакбазу (15 м 98 см).

Нагадаємо, церемонія відкриття Паралімпіади відбулася в ніч з 7 на 8 вересня за київським часом.

У ході Паралімпійських ігор будуть розіграні медалі у 22 видах спорту (всього - 528 комплектів нагород). Боротися за них будуть 4350 спортсменів з 170 країн світу.

Збірної України на Паралімпіаді представляють 172 спортсмена, які виступлять у 15 видах спорту. Причому у волейболі і параканое українські паралімпійці змагатимуться вперше.