Україна завоювала перше "золото" Універсіади-2017

Україна завоювала перше "золото" Універсіади-2017 Романчук встановив рекорд Універсіади © НОК України
Українці вдало стартували на Універсіаді.

Український плавець Михайло Романчук виграв золоту медаль Універсіади, що проходить у Китаї, у запливі на 400 метрів вільним стилем.

21-річний українець встановив рекорд Універсіади, подолавши дистанцію за 3 хвилини і 45,96 секунд.

Також українські гімнасти Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Євген Юденков, Владислав Гріко і Петро Пахниюк завоювали срібну медаль.

Українська команда стала другою у командних змаганнях з результатом 257,900 бали. Перше місце дісталося збірній Японії (260,225 бали), третє – Росії (253,150).

Зазначимо, що Олег Верняєв на 6-ти снарядах показав найкращий результат серед 122 спортсменів – 87,150 бали.

Раніше український плавець Романчук завоював "срібло" чемпіонату світу з водних видів спорту.