Велотрек - Україна завоювала дві медалі на Кубку світу з велотреку - Спорт - dt.ua

Україна завоювала дві медалі на Кубку світу з велотреку

13 листопада, 2017, 15:58 Роздрукувати

В Манчестері на подіум піднялися Андрій Винокуров і Олена Старікова.

Старікова виграла "бронзу" © XSport.ua

В британському Манчестері 10 по 12 листопада пройшов другий етап Кубка світу з велотреку, на якому українці виграли дві медалі.

Андрій Винокуров завоював "срібло" у кейріні, поступившись тільки голландцеві Матійсу Бюхлі.

Андрій Винокуров також змагався у спринті, але вибув з боротьби на стадії чвертьфіналу.

Олена Старикова принесла бронзову нагороду у гиті на 500 м з місця з часом 33,825 секунди. Перемогла росіянка Дар'я Шмельова (33,613), другою стала німкеня Міріам Велта (33,634).

Зазначимо, що на першому етапі Кубка світу у Польщі українці виграли дві медалі. Наступний етап Кубка світу по велотреку відбудеться 1-3 грудня в Канаді.

Раніше повідомлялося, що Україна завершила чемпіонат Європи з велотреку з чотирма медалями.

За матеріалами: iSport.ua /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA