Україна завоювала дві медалі на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

Україна завоювала дві медалі на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики Верняєв показав другий результат на брусах © НОК України
Українці залишилися без золотих нагород.

У неділю, 8 жовтня, в Монреалі завершилися змагання на 47-м в історії чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики.

Всі надії збірної України покладалися на Олега Верняєва та Ігоря Радівілова, у яких вже був досвід великих досягнень не тільки на світових першостях, але і на Олімпійських іграх.

У підсумку гімнасти вибороли дві срібні медалі. Радівілов виправдав свій статус в опорному стрибку і повторив свій найкращий результат на мундіалі - друге місце (14,899). При цьому він поступився переможцю всього 0,001 бали, зовсім трохи не дотягнувши до історичного "золота".

Верняєв провалився в багатоборстві, але в останній день змагань також взяв "срібло" на брусах (15,833), поступившись тільки Цзоу Чінгуану з Китаю (15,900).

Таким чином, дві срібні медалі дозволили Україні фінішувати на дев'ятому місці в медальному заліку. У топ-3 увійшли Китай, Японія і Росія.

Нагадаємо, у вересні українські гімнасти вибороли п'ять медалей на етапі Кубка світу.