Україна завоювала 26 медалей на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту

Україна завоювала 26 медалей на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту Українці стали восьмими на першому розіграші турніру © XSport.ua
Українська збірна посіла восьме місце в медальному заліку.

З 1 по 12 серпня у Великобританії і Німеччині пройшов перший чемпіонат Європи з літніх видів спорту. Збірна України посіла 8-е місце в медальному заліку, завоювавши вісім золотих, тринадцять срібних і п'ять бронзових медалей.

Турнір в Глазго і Берліні став першим мультиспортивным чемпіонатом Європи, який буде проводитися раз на чотири роки. На турнірі розігруються нагороди в семи видах спорту: легкій атлетиці, водних видах, велоспорті, спортивній гімнастиці, веслуванні, гольфі і тріатлоні.

Медальний залік (золото, срібло, бронза, всього)