Україна завершила чемпіонат світу з легкої атлетики з однією медаллю

Україна завершила чемпіонат світу з легкої атлетики з однією медаллю Єдина медаль на рахунку Юлії Левченко © ФЛАУ
Українські спортсмени невдало виступили в Лондоні.

Збірна України з легкої атлетики завершила чемпіонат світу-2017 в Лондоні з однією медаллю.

Єдину срібну медаль виборола 19-річна стрибунка у висоту Юлія Левченко. Левченко взяла висоту 2.01 з другої спроби, і тричі побила свій особистий рекорд (1.97 м).

Відзначимо, що в останній день чемпіонату світу у фіналі чоловічих стрибків у висоту виступав українець Богдан Бондаренко, також до медалі в неділю трохи не дотягнув Ігор Главан, який виступав у спортивній ходьбі.

Загальнокомандний медальний залік дуже впевнено виграла збірна США (10 золотих, 11 срібних і 9 бронзових медалей), друге місце у Кенії (5 золотих, 2 срібних і 4 бронзових), а третє місце посіла команда Південної Африки ( 3 "золота", 1 "срібло" і дві "бронзи").

Раніше повідомлялося, що українські легкоатлетки Повх і Земляк підозрюються у вживанні допінгу.