Україна завершила чемпіонат світу з біатлону з однією медаллю

Україна завершила чемпіонат світу з біатлону з однією медаллю Варвинець випередила інших українок у мас-старті © biathlon.com.ua
Жіноча збірна залишилася без нагород вперше за сім років.

Сьогодні, 13 березня, чемпіонат світу з біатлону в Холменколлені завершився мас-стартами у жінок і чоловіків.

У жіночому мас-старті стартувало відразу четверо українських біатлоністок, але поборотися за медалі їм не вдалося. Найкращий результат показала Ірина Варвинець - 16-е місце. Перемогу в гонці здобула француженка Марі Дорен Абер, другою фінішувала німкеня Лаура Дальмайєр, третьою - Кайса Макарайнен з Фінляндії.

Жіноча збірна України не змогла виграти на чемпіонаті світу жодної медалі. Подібне сталося вперше з 2009 року.

У чоловіків мас-старт виграв норвежець Йоханнес Бе, який на фініші виявився швидше за француза Мартена Фуркада. "Бронзу" завоював невтомний Уле Ейнар Бьорндален. Від України в мас-старті участь брав тільки Сергій Семенов. До фінішу він прийшов восьмим.

Таким чином, єдиною медаллю, яку українцям вдалося завоювати в Норвегії, залишилася "бронза" Сергія Семенова у спринті.