Україна взяла ще три "золота" Універсіади-2017

Україна взяла ще три "золота" Універсіади-2017 Верняєву не було рівних у багатоборстві © Телеграф
Українці успішно виступають на Універсіаді.

Збірна України завоювала ще три золоті медалі Універсіади-2017, яка проходить в Китаї.

У спортивній гімнастиці Олегу Верняєву не було рівних у багатоборстві. Олімпійський чемпіон набрав 88,300 бала, випередивши у боротьбі за перше місце двох японців - Сього Нономуру (86,050) і Ватара Танігава (85,700).

Ще одне золото здобула Ірина Ромолданова в тхеквондо. Їй вдалося дійти до фіналу, де здолати киприотку Кіріяки Куотокі з рахунком 8:3.

Також золоту медаль здобув фехтувальник Дмитро Чучукало. У фіналі українець виграв у японця Мацуями Кіосуке - 15:14.

На даний момент в активі України 12 медалей - 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові. Українська збірна перебуває на п'ятому місці в медальному заліку.

Раніше повідомлялося, що плавець Андрій Говоров приніс Україні друге "золото" Універсіади.