Україна увійшла в топ-10 жіночої естафети етапу Кубка світу з біатлону

Україна увійшла в топ-10 жіночої естафети етапу Кубка світу з біатлону Україна посіла восьме місце © biathlon.com.ua
Українки не втримали шосту позицію.

Сьогодні, 13 січня, у німецькому Оберхофі відбулася жіноча естафета четвертого етапу Кубка світу з біатлону.

Збірна України в особі Юлії Журавок, Юлії Джими, Віти Семеренко і Анастасії Меркушиної фінішувала восьмою.

Перше місце посіла збірна Росії, за нею послідували німецька і чеська команди відповідно.

Відзначимо, що в України було 2 штрафних кола, які заробила Анастасія Меркушина на останній стрільбі. Після перших семи входів на стрільбищі в українок був найкращий результат по точності з усіх команд (0+4).

8. Україна (2+7) – 3:06,5

Нагадаємо, в нинішньому сезоні Кубка світу з біатлону Україна завоювала дві медалі. У словенській Поклюці Анастасія Меркушина та Артем Тищенко виграли "бронзу" в сингл-міксті, а Юлія Джима стала переможницею індивідуальної гонки.

Раніше повідомлялося про те, що біатлоністка Юлія Джима стала кращою спортсменкою грудня в Україні.