Україна у лютневому рейтингу ФІФА опустилася на 45-те місце

Україна у лютневому рейтингу ФІФА опустилася на 45-те місце Україна в лютневому рейтингу ФІФА опустилася © sport-express.ua
"Синьо-жовті" у лютневому рейтингу обійшли Замбію і Гаїті, однак пропустили вперед Нігерію, Туніс та Венесуелу.

У новому рейтингу ФІФА Україна опуститься з 44 на 45 місце. Про це інформує розділ статистики офіційного сайту організації fifa.com.

Офіційно рейтинг буде опублікований 14 лютого.

Зазначимо, що напередодні національна збірна України з футболу обіграла в товариському матчі з рахунком 2:0 команду Норвегії. Зустріч відбулася в іспанській Севільї.

На 17-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник донецького "Металурга" Микола Морозюк, який головою замкнув на дальній штанзі подачу з правого флангу. А на 42-й хвилині після кидка дніпрянина Романа Зозулі Андрій Ярмоленко з ходу точно пробив у ближній кут.

У другому таймі українці домінували, але в кінцівці матчу "синьо-жовтим" трохи довелося понервувати. Спочатку на 84-й хвилині з поля був видалений захисник Віталій Мандзюк. А через три хвилини норвежці заробили пенальті, але Ельнуюссі не зумів переграти "з точки" Андрія Пятова. !zn