Україна та Італія обмінялися голами у товариському матчі

Україна та Італія обмінялися голами у товариському матчі Голи були забиті у другому таймі © twitter.com
Підопічні Шевченка зуміли не поступитися однієй з найсильніших збірних Європи.

Сьогодні, 10 жовтня, збірна України з футболу провела товариський матч проти збірної Італії. Зустріч пройшла на стадіоні "Луїджі Ферраріс" в Генуї.

Поєдинок завершився нічиєю 1:1, а голом за Україну відзначився Руслан Малиновський, який зрівняв результат в середині другого тайму.

Відзначимо, що сам матч пройшов з перевагою Італії, яку вони зуміли реалізувати лише на початку другого тайму, після грубої помилки П'ятова.

Італія – Україна – 1:1

Голи: Бернардески, 55 – Малиновський, 62.

Італія: Доннарумма, Біраги (Крішіто, 88), К'єлліні, Бонуччі, Флоренці (Піччіни, 84), Бернардески (Іммобіле, 57), Верратті (Бонавентура, 70), К'єза, Жоржиньо, Інсіньє (Берарді, 78), Барелла (Пеллегріні, 78).

Україна: П'ятов, Бурда, Матвієнко, Ракицький (Кривцов, 88), Караваєв, Коноплянка (Петряк, 73), Марлос (Циганков, 46), Сидорчук (Степаненко, 56), Зінченко, Малиновський, Яремчук (Кравець, 76; Бутко, 90).

Попередження: Верратті, К'єза – Ракицький, Бурда.

Нагадаємо, що 16 жовтня в Харкові збірна України зіграє проти Чехії в рамках матчу Ліги націй.

Італія – Україна 1:1: ключові моменти матчу.