Україна програла Чорногорії і втратила шанси на вихід на баскетбольний ЧС-2019

Україна програла Чорногорії і втратила шанси на вихід на баскетбольний ЧС-2019 Україна програла в Києві © ФБУ
Українська збірна залишилася без чемпіонату світу.

Національна збірна України з баскетболу в одинадцятому матчі кваліфікації на ЧС-2019 програла Чорногорії.

Українські баскетболісти впевнено виграли першу чверть 34:17. У другій десятихвилинці гравці здивували кількістю набраних очок, всього 15 на обидві команди.

Після перерви Україна почала втрачати перевагу, поступившись у третій чверті 16:25. Таким чином, перед завершальною десятихвилинкою українці вели з різницею в три очки.

На початку останньої чверті Чорногорія вперше в матчі повела в рахунку і не упустила перемогу. Таким чином, Україна втратила всі шанси на вихід з групи.

Баскетбол. Відбір на ЧС-2019. Група I

Україна - Чорногорія - 74:76 (34:17, 6:9, 16:25, 18:25)

Раніше повідомлялося про те, що в Україні пройшов "Матч всіх зірок" баскетбольної Суперліги.