Україна поступилася Іспанії на чемпіонаті Європи з футзалу

Україна поступилася Іспанії на чемпіонаті Європи з футзалу Українці не змогли впоратися з Іспанією © uefa.com
"Жовто-сині" не змогли завоювати перше місце в своїй групі.

Збірна України у другому матчі групового етапу Євро-2016 з футзалу поступилася шестиразовому чемпіону Європи - збірній Іспанії. У цій зустрічі вирішувалася доля першого місця в групі.

Іспанці відкрили рахунок під кінець першого тайму, у другому таймі українці упропустили ще один м'яч в той час, коли перейшли на гру в п'ять польових, а потім і третій гол - після помилки при передачі. Під кінець матчу суперники обмінялися забитими м'ячами, і іспанці здобули впевнену перемогу.

Україна - Іспанія - 1:4
Голи: Гріцина (38) - Алекс (20,34), Рівільос (30,40)

Таким чином, українці вийшли в плей-офф з другого місця в групі. Суперник "жовто-синіх" по чвертьфіналу визначиться в матчі Сербії та Португалії.

Нагадаємо, раніше, у стартовому матчі на турнірі збірна України обіграла збірну Угорщини з рахунком 6:3.