Україна показала найкращий результат за кількістю нагород на чемпіонатах світу з водних видів спорту

Україна показала найкращий результат за кількістю нагород на чемпіонатах світу з водних видів спорту Волошина завоювала чергові медалі у своїй кар'єрі © УНІАН
Українські спортсмени завоювали дев'ять нагород.

Українські спортсмени встановили новий рекорд за кількістю виграних медалей на одному чемпіонаті світу з водних видів спорту.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті українські спортсмени виграли дев'ять нагород і поліпшили попередній рекорд на дві медалі.

Ці дев'ять медалей були виграні в трьох видах спорту. На рахунку синхронної команди шість медалей (срібна та п'ять бронзових), дві медалі в активі плавців ("срібло" і "бронза"), а ще одну нагороду здобули стрибуни у воду.

У загальному медальному заліку Україна посіла лише 18-е місце, але цей результат збірної став одним з найкращих в історії за кількістю нагород.

Ніколи раніше Україна не вигравала дев'ять нагород на чемпіонаті світу з водних видів спорту.

Попередній найкращий результат був встановлений в 2003 році, коли в Барселоні українська збірна завоювала сім нагород (2 "золота", 3 "срібла" і 2 "бронзи").

Нагадаємо, в минулому році українські синхроністки успішно виступили на чемпіонаті Європи.