Україна на останніх секундах вирвала перемогу у Чехії в Лізі націй

Україна на останніх секундах вирвала перемогу у Чехії в Лізі націй Зінченко приніс Україні перемогу © ФФУ
Українці зуміли здобути перші три очки.

6 вересня збірна України на виїзді зустрічалася з Чехією в рамках стартового матчу Ліги націй. Поєдинок завершився на користь підопічних Андрія Шевченка - 2:1.

Чехи зуміли забити швидкий гол на 4-й хвилині, коли Шик потужно пробив під поперечину. Українці активно йшли вперед і створили кілька небезпечних моментів, але забити вдалося лише перед перервою - Коноплянка пробив точно в нижній кут після пасу Марлоса.

У другому таймі збірна України активно володіла перевагою і йшла вперед, але воротар кілька разів рятував чехів, а іноді підводила точність. Лише на останніх секундах Зінченко скористався невдалим виходом з воріт воротаря і відправив м'яч у сітку.

Підопічні Шевченка через Лігу націй намагатимуться потрапити у фінальну частину чемпіонату Європи 2020 року. 9 вересня у Львові збірна України зустрінеться з командою Словаччини.

Чехія - Україна - 1:2
Голи: Шик, 4 - Коноплянка, 45+1, Зінченко, 90+3

Чехія: Вацлік, Кадержабек, Калас, Р. Селассіє, Брабец, Боріл, Соучек, Сікора (Горжава, 90+2), Гушбауер, Шик (Тецл, 84), Кременчик (Змргал, 46)

Україна: Пятов, Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Караваєв, Степаненко, Малиновський, Ярмоленко (Зінченко, 66), Марлос, Коноплянка (Циганков, 77), Яремчук (Селезньов, 85)

Попередження: Гушбауер, Соучек

Раніше повідомлялося про те, що гравець "Шахтаря" приніс перемогу молодіжній збірній Бразилії.