Україна на останніх секундах обіграла Люксембург завдяки автоголу

Україна на останніх секундах обіграла Люксембург завдяки автоголу Україна очолила групу B © uefa.com
Підопічні Андрія Шевченка перемогли у важкому поєдинку.

В матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року збірна України зустрічалася на виїзді з Люксембургом і перемогла з рахунком 2:1.

Зустріч відбулася на стадіоні "Жозі Бартель" в Люксембурзі.

На 34-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник збірної Люксембургу Давід Тюпель. Українці зрівняли рахунок перед перервою, коли Віктор Циганков після подачі партнера прийняв м'яч і пробив низом поміж ніг голкіперу.

На 93-й хвилині півзахисник збірної Люксембургу Жерсон Родрігес забив гол у свої ворота головою після подачі зі штрафного від Руслана Малиновського.

Люксембург - Україна 1:2
Голи: Тюрпель, 34 - Циганков, 40, Родрігес (у свої ворота).

Люксембург: Моріс - Янс, Шано, Мальже, Карлсон - Родрігес, Баррейру, К. Мартінс, О. Тілль (Мутш, 90+2) - В. Тілль (Бенсі, 74), Тюрпель.

Україна: П'ятов - Бутко (Караваєв, 79, Буяльський, 87), Бурда, Матвієнко, Миколенко - Циганков, Зінченко, Малиновський, Безус (Яремчук, 64), Коноплянка - Мораєс.

Попередження: Баррейру, Шано, Мальже, Карлсон - Бурда, Бутко.