Українець Миколенко допоміг "Евертону" сенсаційно обіграти "Ліверпуль" та отримав травму

Українець Миколенко допоміг Віталій Миколенко © Getty Images
Захисника замінили у перерві.

У перенесеному матчі 29 туру чемпіонату Англії "Евертон" приймав на своєму полі "Ліверпуль".

Мерсісайдське дербі завершилося сенсаційною перемогою господарів стадіону "Гудісон Парк" з рахунком 2:0.

Перший гол "Евертона" на 27-й хвилині забив Джарред Брантвейт, а остаточний рахунок на 58-й хвилині встановив Домінік Калверт-Льюїн.

У першому таймі за господарів поля грав футболіст збірної України Віталій Миколенко. При цьому захисник в одному з епізодів невдало приземлився у боротьбі із суперником та отримав травму гомілкостопа. Лікарі надали українцю допомогу, але у перерві його замінили.

Про терміни відновлення Миколенка наразі не повідомляється. Загалом у нинішньому сезоні АПЛ на його рахунку 28 матчів та 2 голи.

"Евертон" – "Ліверпуль" – 2:0

Голи: Брантвейт, 27, Калверт-Льюїн, 58

Відеоогляд матчу

Момент травми Миколенка

"Евертон" після цього матчу з 33 очками посідає 16-те місце у турнірній таблиці. "Ліверпуль" йде другим і відстає від "Арсенала" на три пункти.

Раніше повідомлялося про те, що "Челсі" з Мудриком розгромив "Евертон" в АПЛ.