У стартовому матчі відбірного турніру до Євро-2012 білоруси в Парижі обіграли французів 1:0

© uefa.com
У п'ятницю, 3 вересня, відбулися 22 матчі стартового туру відбірного турніру чемпіонату Європи з футболу, фінал якого пройде в 2012 році в Україні і Польщі.
У п'ятницю, 3 вересня, відбулися 22 матчі стартового туру відбірного турніру чемпіонату Європи з футболу, фінал якого пройде в 2012 році в Україні і Польщі.Збірна Білорусі, перемогла команду Франції на її полі, і цим подарувала, мабуть, головну сенсацію дня. Єдиний м'яч незадовго до фінального свистка, на 86-ій хвилині зустрічі, провів Сергій Кисляк. Після невдалого виступу на чемпіонаті світу-2010 «трибарвні» провели суттєву перебудову складу. Не зважаючи на це, поліпшення якості поки що не спостерігається. У домашній зустрічі  з білорусами підопічні Лорана Блана ні в чому не перевершували суперника. Не меншою несподіванкою стала результативна нічия 4:4 у матчі Португалія-Кіпр. Бойовий поєдинок у Гімараеші тримав у напрузі до самого кінця і завершився тим, що зухвалі кіпріоти позбавили збірну Португалії перемоги в їх першому матчі кваліфікаційного циклу ЄВРО-2012. Під час зустрічі гості двічі вели в рахунку, але на перерву команди пішли з рахунком на табло - 2:2. Після перерви ініціатива вже остаточно відійшла до португальців -  тепер вони двічі виривалися вперед, але за три хвилини до закінчення основного часу кіпріоти змогли зрівняти рахунок. Результати матчів 3 вересня: