У змішаній естафеті збірна України з біатлону посіла третє місце

У змішаній естафеті збірна України з біатлону посіла третє місце Сергій Семенов завершував естафету в України © Оксана Гаранец
Після вдалого фінішу в супермиксте українські біатлоністи в чеському Нове-Місце зуміли опинитися на п'єдесталі пошани вдруге за вечір.

Українські біатлоністи посіли третє місце у змішаній естафеті на етапі Кубка світу в чеському Нове-Місце.

"Синьо-жовта" команда у складі Сергія Семенова, Дмитра Пидручного, Валентини Семеренко та Ірину Варвінець відстала на 1 хвилину 21 секунду від переможців збірної Норвегії, спортсмени якої вели відчайдушну боротьбу за перемогу з Чехією. У підсумку, Тар'єю Бе на останньому вогневому рубежі відстрілявся без промахів, а Онджрею Моравцу довелося скористатися додатковим патроном.

У збірної України естафету завершував Сергій Семенов, який ледь не дав можливість Росії вийти на третє місце. Але завдяки кращому ходу, ніж у Антона Шипуліна, Семенов все-таки зберіг третю позицію і фінішував з майже півхвилинним перевагою над російським візаві.

Таким чином, за один день українці двічі фактично в повному складі показали хороші результати на етапі в Ново-Місце. Раніше у першому в історії Кубків світу супермиксте Юлія Джима та Артем Тищенко фінішували третіми. Відрадно і те, що в української збірної росте гідна зміна - як жіночої, так і чоловічої команди.

Нове мєсто (Чехія)

Кубок світу

Змішана естафета, 2х6 + 2х7,5 км

1. Норвегія (Хорн, Т. Экхофф, Ї. Бе, Т. Бе) - 1:12.49,2 (0 шт. кіл + 6 дод. патронів)

2. Чехія (Віткова, Соукалова, Шлезінгер, Моравец) - відставання 4,1 (0 + 5)

3. Україна (Варвінець, Вал. Семеренко, Підручний, С. Семенов) - 1.21,3 (1 + 7)

4. Росія (Глазиріна, Шумилова, Цветкой, Шипулін) - 1.50,4 (1 + 9)

5. Франція (Без, Дорен-Абер, С. Фуркад, М. Фуркад) - 2.22,6 (2 + 13)

6. Німеччина (Ф. Хільдебранд, Хінц, Бем, Долль) - 2.23,6 (1 + 11)

Нагадаємо, що в першій у кубковому сезоні мікст-естафеті на етапі в Естерсунді Україна зупинилася за крок до п'єдесталу пошани, пропустивши вперед Німеччини, Норвегії та Франції.