Третій день Паралімпіади приніс Україні одинадцять медалей

Третій день Паралімпіади приніс Україні одинадцять медалей Крипак і Дубров завоювали медалі на стометрівці на спині © twitter.com
Українська збірна утримує третю позицію в медальному заліку.

У третій день Паралімпіади-2016 українські спортсмени завоювали 11 медалей: 5 золотих, 4 срібних і 2 бронзові.

"Золото" Україні принесли Лідія Соловйова (пауерліфтинг, в/к 50 кг), Єлизавета Мерешко (плавання, 50 метрів вільним стилем), Дмитро Виноградець (плавання, 50 метрів на спині), Максим Крипак (плавання, 100 метрів на спині) і Єгор Дементьєв (велоспорт, трекова гонка переслідування).

Срібними призерами Паралімпіади стали Анастасія Мисник (штовхання ядра), Олександр Назаренко (дзюдо, в/к 90 кг), Вікторія Савцова (плавання, 50 метрів вільним стилем), Ярослав Денисенко (плавання, комплексний заплив на 200 метрів).

"Бронзу" виграли Данило Чуфаров (плавання, комплексний заплив на 200 метрів) і Денис Дубров (плавання, 100 метрів на спині).

Нагадаємо, днем раніше українці завоювали 17 нагород: 6 золотих, 5 срібних і 6 бронзових.

У медальному заліку Паралімпіади Україна займає третє місце, при цьому випереджаючи Великобританію за загальною кількістю медалей, але відстаючи на три "золота".