Тренер "Ліона" назвав нічию з "Шахтарем" справедливим результатом

Тренер "Ліона" назвав нічию з "Шахтарем" справедливим результатом Бруно Женезіо похвалив гравців за другий тайм © uefa.com
Наставник французів залишився задоволений діями гравців.

Головний тренер "Ліона" Бруно Женезіо прокоментував нічию з "Шахтарем" (2:2) в рамках групового етапу Ліги Чемпіонів.

"У першому таймі "Шахтар" дуже просто переходив з оборони в атаку. Депай здорово освіжив гру за рахунок своєї техніки, коли вийшов на заміну. Я задоволений тим, як мої гравці відреагували на ситуацію. Було непросто зрівняти рахунок без допомоги наших уболівальників. Однак команда продемонструвала характер.

У перерві я вказав на тактичні проблеми і запропонував гравцям не думати про погане. Зрештою, ми могли як виграти цей матч, так і втратити нічию в кінці гри. Тому підсумковий результат вважаю справедливим", - заявив Женезіо.

Після двох турів "гірники" займають третє місце в групі F, маючи два очки. У "Ліона" - чотири, "Манчестер Сіті" має три очки, у "Хоффенхайма" - один пункт.

Ліга чемпіонів: результати всіх матчів 2 жовтня.