Товариські матчі: "Дніпро" обіграв "Ворсклу", "Чорноморець" поступився "Габалі"

Товариські матчі: "Дніпро" обіграв "Ворсклу", "Чорноморець" поступився "Габалі" "Дніпро" зіграв з "Ворсклою" © ФК Ворскла
Роман Григорчук переграв свій колишній клуб, а Матеус приніс перемогу дніпропетровцям.

Слідом за "Динамо" і "Шахтарем" товариські матчі, користуючись паузою, викликаною іграми національних збірних, провели ще кілька українських клубів.

"Дніпро" завдяки двом голам обіграв "Ворсклу" - 2:1. Всі голи в матчі були забиті в другому таймі. Рахунок відкрив Матеус, полтавчани відігралися завдяки удару Міщенка, проте через дві хвилини той же Матеус приніс "Дніпру" перемогу. Зазначимо, що у складі "Дніпра" весь матч провели останні новачки команди Томечак і Андерсон Піко. А за відсутності основних центрфорвардів Мирон Маркевич задіяв на цій позиції спершу Баланюка, а потім Матеуса.

"Ворскла" - "Дніпро" - 1:2
Голи: Міщенко, 64 - Матеус, 55, 66

"Ворскла": Ткаченко, Сімінін (Даллку, 46), Ткачук, Дитятьєв (Одарюк, 82), Пердута (Квасний, 77), Чеснаков (Міщенко, 46), Скляр (Джемаль, 86), Громов, Бартуловіч, Ковпак, Шиндер (Бараннік, 67).

"Дніпро": Лаштувка (Шеліхов, 46), Томечак, Папа Гуйє (Дуглас, 46), Чеберячко, Піко, Едмар (Влад, 67), Данило, Безус, Руїс, Матеус, Баланюк (Бруно Гама, 46).

"Чорноморець" зустрівся з командою свого екс-тренера Романа Григорчука. Одесити поступилися, а обидва голи у зустрічі забили українці: на 12-й хвилині рахунок у зустрічі відкрив Антонов, а у другому таймі відзначився Вернидуб. Також у матчі брали участь Гай і Безотосний.

"Дуже приємні враження. Я живу тими спогадами, які були на цьому стадіоні в Одесі, тим, яка тут була атмосфера. Дуже добре себе тут почуваю", - сказав після матчу Григорчук.

"Чорноморець" - "Габала" - 0:2
Голи: Антонов, 12, Вернидуб, 68

"Чорноморець": Безрук (Боровик, 46), Хочолава (Слінкін, 27), Смирнов (Шаповал, 70), Мурашов (Яворський, 59), Філімонов (гравець на перегляді, 46), Калита (Є. Захарченко, 78), Куценко, Немчанінов (Гадрані, 70), Мартиненко, Насимі (гравець на перегляді, 46), Данченко.

Зазначимо, що сьомий тур української Прем'єр-ліги відкриється 11 вересня матчем "Металіст" - "Шахтар". "Динамо" в суботу, 12 вересня, зіграє з "Олександрією", "Дніпро" - із запорізьким "Металургом".