"Тоттенхем" вирвав перемогу у "Аякса" і зіграє у фіналі Ліги чемпіонів

"Тоттенхем" вирвав перемогу у "Аякса" і зіграє у фіналі Ліги чемпіонів Моура відзначився хет-триком © twitter.com/UEFAcom_ru
На нас чекає англійський фінал.

У середу, 8 травня, в Амстердамі відбувся матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Аякс" приймав "Тоттенхем".

Перша зустріч завершилася перемогою нідерландського клубу з рахунком 1:0, а вже в першому таймі зустрічі "Аякс" спокійно вів 2:0.

Але в другому таймі стався справжній переворот, а героєм протистояння став Лукас Моура. Бразилець тричі відзначився у воротах Онани, вирішальний гол забивши вже на 96-й хвилині.

"Аякс" – "Тоттенхем" - 2:3 (перший матч - 1:0)

Голи: де Лігт, 5, Зієх, 36 - Лукас Моура, 55, 58, 90+6.

"Аякс": Онана, Мазрауі, де Лігт, Блінд, Тальяфіко, Шене (Велтман, 60), ван де Беек (Магальян, 90), Ф. де Йонг, Зієх, Тадіч, Дольберг (Сінкгравен, 67).

"Тоттенхем": Льоріс, Тріппєр (Ламела, 81), Алдервейрельд, Вертонген, Роуз (Девіс, 82), Сіссоко, Ваньяма (Льоренте, 46), Аллі, Еріксен, Лукас Моура, Сон.

Попередження: Дольберг, Зієх, Онана – Сіссоко, Роуз.

Таким чином, у фіналі Ліги чемпіонів 1 червня на мадридському "Ванда Метрополітано" "Тоттенхем" зіграє з англійським "Ліверпулем".

"Аякс" – "Тоттенхем" 2:3: ключові моменти матчу.