Топ-матч: "Манчестер Сіті" виявився сильнішим за "Ліверпуль"

Топ-матч: "Манчестер Сіті" виявився сильнішим за "Ліверпуль" Переможний гол на рахунку Сане © twitter.com/ManCity
Інтрига в чемпіонаті Англії знову відновилася.

3 січня на "Етіхаді" у матчі 21-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" обіграв "Ліверпуль" з рахунком 2:1.

На 40-й хвилині форвард "Сіті" Серхіо Агуеро потужним ударом з гострого кута вивів підопічних Гвардіоли вперед, на 64-й хвилині гості вирівняли становище, а перемогу господарям точним пострілом від штанги приніс Сане.

Відзначимо, що українець Олександр Зінченко навіть не потрапив в заявку на цей поєдинок.

"Манчестер Сіті" – "Ліверпуль" – 2:1

Голи: Агуеро, 40, Сане, 72 – Фірміно, 64.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Компані (Отаменді, 88), Даніло, Стоунз, Лапорт (Вокер, 86), Сільва (Гюндоган, 65), Фернандіньо, Стерлінг, Бернарду Сілва, Сане, Агуеро.

"Ліверпуль": Аліссон, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Вейналдум (Старрідж, 86), Хендерсон, Мілнер (Фабіньо, 57), Мане (Шакірі, 77), Салах, Фірміно.

Попередження: Компані, Лапорт, Бернарду, Едерсон – Ловрен, Вейналдум.

Таким чином, "Ліверпуль" зазнав першої поразки у нинішньому чемпіонаті Англії, а "Сіті" скоротив відставання від команди Клоппа до чотирьох очок.

Раніше повідомлялося про те, що українець Андрій Ярмоленко чотири роки тому міг перейти в "Ліверпуль".