Топ-матч: "Ліверпуль" переміг на своєму полі "Челсі"

Топ-матч: "Ліверпуль" переміг на своєму полі "Челсі" Всі голи були забиті в другому таймі © chelseafc.com
В Англії триває боротьба за чемпіонство.

Сьогодні, 14 квітня, в рамках 34-го туру англійської Прем'єр-ліги на "Енфілді" зустрічалися "Ліверпуль" і "Челсі".

Доля поєдинку вирішилася на самому початку другого тайму, коли господарі зусиллями Мане і Салаха двічі відзначилися у воротах Кепи.

Далі "Челсі" мав кілька шансів скоротити відставання, але Азар своїми моментами не скористався.

"Ліверпуль" - "Челсі" - 2:0

Голи: Мане, 51, Салах, 53.

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнолд, Матіп, ван Дейк, Робертсон, Фабіньо, Хендерсон (Мілнер, 77), Кейта (Вейналдум, 66), Мане, Фірміно, Салах (Шакірі, 90).

"Челсі": Аррісабалага, Емерсон, Давид Луїз, Аспілікуета, Рюдігер (Крістенсен, 40), Азар, Лофтус-Чік (Барклі, 75), Вілліан, Жоржиньо, Хадсон-Одоі (Ігуаїн, 56), Канте.

Попередження: Аспілікуета.

"Ліверпуль", набравши 85 очок, повернувся на перше місце в турнірній таблиці англійського національного чемпіонату. "Челсі" (66) залишився на четвертому місці.

Головний конкурент "Ліверпуля" Манчестер Сіті "сьогодні обіграв" Кристал Пелас" (3:1) і відстає від" мерсисайдців "на два очки, але має гру в запасі.

Раніше "Ліверпуль" без проблем здолав "Порту" в плей-офф Ліги чемпіонів.