Терлюга і Горуна принесли Україні два "золота" турніру з карате в Китаї

Терлюга і Горуна принесли Україні два "золота" турніру з карате в Китаї Українці перемогли усіх суперників © XSport.ua
Українським каратистам не було рівних у своїх вагових категоріях.

Українські каратисти завоювали дві золоті медалі в категорії куміте на етапі престижної Серії А в китайському Шанхаї.

Переможцями турніру стали лідери збірної України – Анжеліка Терлюга (до 55 кг) та Станіслав Горуна (до 75 кг).

Терлюга на шляху до фіналу перемогла суперниць з Індії (8-0), Канади (6-0), Таїланду (6-0), Японії (1-0) і Болгарії (3-0). У головному поєдинку на турнірі українка виграла з рахунком 4-0 у японки Ішаї Фумікі.

Горуна по ходу турніру виграв у представників Білорусі (6-1), Чехії (0-0), Росії (4-0), Гватемали (3-0) і Туреччини (2-0). У фіналі українець виявився сильнішим за хорвата Енеса Гарібовича (4-0).

Нагадаємо, в травні Україна завоювала три медалі на чемпіонаті Європи з карате.