Світоліна вийшла у півфінал турніру в Торонто

Світоліна вийшла у півфінал турніру в Торонто Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 © womenstennisblog.com
Українка обіграла Мугурусу.

Перша ракетка України і п'ятий номер світового рейтингу Еліна Світоліна в чвертьфіналі турніру в Торонто обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбинью Мугурусу.

Відзначимо, що поєдинок переривався майже на добу через зливу. Світоліна і Мугуруса встигли відіграти лише один сет, після чого розпочалася сильна злива, і всі матчі, що залишилися, були перенесені.

Перенесення зустрічі явно пішло на користь українській тенісистці, яка на момент зливи програла іспанці перший сет.

А вже сьогодні, 12 серпня, Світоліна здобула перемогу в двох сетах, тим самим відсвяткувавши перемогу над іспанкою з рахунком– 4:6, 6:4, 6:3.

Нагадаємо, що Світоліна на харді виграла у Мугуруси два з трьох останніх матчів. Востаннє суперниці зустрічалися в півфіналі турніру в Римі, де іспанка достроково завершила матч через травму.

Раніше повідомлялося, що Світоліна, Цуренко і Долгополов виступлять в основній сітці US Open.