Світоліна вийшла у півфінал турніру в Брісбені

Світоліна вийшла у півфінал турніру в Брісбені Світоліна побореться за путівку у фінал © btu.org.ua
Українка пройшла в наступну стадію на відмові суперниці.

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула перемогу в чвертьфіналі турніру в Брісбені з призовим фондом $ 1,000,000.

За півфінал у Брісбені і захист торішнього результату українка змагалася з дев'ятою ракеткою світу Йоханною Контою, яку вже двічі перемагала в минулому. Перший сет пройшов під диктовку Конти, після чого в другій партії українка зуміла зрівняти рахунок. У вирішальному сеті британка, поступаючись з рахунком 2:3, відмовилася від боротьби через травму стегна.

За свій перший фінал в Брісбені Еліна Світоліна посперечається з переможницею матчу між Кайею Канепі і Кароліною Плішковою.

1/4 фіналу

Йоханна Конта (Великобританія, 5) - Еліна Світоліна (Україна, 3) - 6:1, 6:7 (6), 2:3, відмова Конти

Раніше було представлено відео з найкращими моментами Світоліної в 2017-му році.