Світоліна стала чемпіонкою турніру в Торонто

Світоліна стала чемпіонкою турніру в Торонто Світоліна виграла п'ятий титул у сезоні © btu.org.ua
Українка стала володаркою Rogers Cup, розбивши у фіналі Каролін Возняцкі.

Українка Еліна Світоліна, у фіналі турніру в Торонто розгромивши датчанку Каролін Возняцкі з рахунком 6:4, 6:0, виграла п'ятий титул в п'яти фіналах в цьому сезоні.

Матч тривав 1 годину і 20 хвилин, за які українка зробила чотири ейси, три подвійні помилки і реалізувала шість брейк-поінтів з семи.

Датчанка чотири рази подала навиліт, допустила чотири подвійні помилки і реалізувала два брейк-поїнта.

Фінал

Каролін Возняцкі (Данія, 6) - Еліна Світоліна (Україна, 5) - 4:6, 0:6

На шляху до фіналу Світоліна обіграла Дарину Касаткіну, Вінус Вільямс, Гарбинье Мугурусу і Сімону Халеп. Возняцкі здолала Катерину Александрову, Агнєшку Радванську, Кароліну Плишкову і Слоан Стівенс.

Українка стала першою тенісисткою в історії, яка виграла три турніри категорії Premier 5 за один сезон. Турніри Premier 5 – треті за престижністю в WTA після підсумкового турніру і Premier Mandatory.

В сезоні проводиться їх п'ять, і Світоліна виграла перші три – Дубай, Рим і Торонто. Перемога над Возняцкі стала для Світоліної десятої перемогою над тенісисткою топ-10 в сезоні і 19-ю в кар'єрі.

Раніше український тенісист Сергій Стаховський повернувся у топ-100 рейтингу ATP.