Світоліна очолила чемпіонську гонку WTA

Світоліна очолила чемпіонську гонку WTA Світоліна повторила рекорд Медведєва © btu.org.ua
Українка стала першою в рейтингу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна після перемоги на турнірі в Торонто піднялася з п'ятого на перше місце у чемпіонській гонці WTA.

Зазначимо, що перемога над Возняцкі у фіналі канадського турніру стала для Світоліної десятої перемогою над тенісисткою топ-10 в сезоні і 19-ю в кар'єрі.

Українка стала першою тенісисткою в історії, яка виграла три турніри категорії Premier 5 за один сезон. Турніри Premier 5 – треті за престижністю в WTA після підсумкового турніру і Premier Mandatory.

Також Світоліна піднялася на четверте місце в рейтингу WTA і повторила рекорд України, який належав Андрію Медведєву (4-й рядок у травні 1994 року).

Враховуючи, що зараз українка йде на 9-му місці, випереджаючи Христину Младенович на 1603 очки, у неї дуже високі шанси вперше в кар'єрі пробитися на Підсумковий турнір WTA, який 22-29 жовтня пройде в Сінгапурі.

Раніше стало відомо, що Світоліна, Цуренко і Долгополов виступлять в основній сітці US Open.