Степаненко розкритикував арбітра матчу з Португалією

Степаненко розкритикував арбітра матчу з Португалією Степаненко вибачився перед партнерами © Tribuna.com
Півзахисник зазначив, що рефері слухав думку Кріштіану Роналду.

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко прокоментував перемогу над Португалією (2:1) у кваліфікації Євро-2020.

Степаненко був видалений на 72-й хвилині, але це не завадило збірній України втримати перемогу і достроково вийти у фінальну частину турніру.

"Ми зробили велику справу, вийшли на Євро з першого місця. Вийшли заслужено, по грі. Такий день і ця підтримка запам'ятається на все життя. Велика подяка вболівальникам і хлопцям, особливо за останні 20 хвилин. Я вибачився перед ними потім.

Цей суддя видалив мене на 10 хвилині в матчі з "Айнтрахтом". Це самий переляканий арбітр, якого я зустрічав. В моменті з першою карткою я навіть не чіпав гравця, там Яремчук сфолив. Ми обидва йому про це говорили. Першу жовту він мені взагалі дав з переляку. Потім я вже нікого не чіпав.

В епізоді з пенальті я стрибав у підкат, м'яч потрапляє мені в стегно, потім в руку і продовжується гра. Тут Кріштіану підбігає до судді і каже "пенальті" - той через кілька секунд ставить 11-метровий. Все, що Кріштіану говорив, він все робив. Так перегинати не можна", - зазначив півзахисник.

Україна - Португалія 2:1: ключові моменти матчу, відео голів.