Стали відомі міста, що претендують на проведення фіналу Кубка України з футболу

Стали відомі міста, що претендують на проведення фіналу Кубка України з футболу Маріуполь може прийняти фінальний матч © ФК Іллічівець
Серед претендентів виявився і Маріуполь.

Маріуполь, Суми, Одеса, Дніпро і Запоріжжя претендують на проведення фінального матчу Кубка України сезону - 2017/18.

Про це в інтерв'ю Football Hub розповів президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко:

"Суми працюють над тим, що прийняти фінал Кубка України. На фінал також претендують Одеса, Маріуполь, Дніпро і Запоріжжя. Багато міст подають заявки, кого вибере Виконком – я не знаю", - розповів Павелко.

Нагадаємо, що у півфінал турніру пробилися "Шахтар", "Динамо", "Маріуполь" та СК "Дніпро-1", а жеребкування відбудеться у березні.

Відзначимо, що минулий фінальний матч за Кубок України приймав Харків, а переможцем турніру став донецький "Шахтар", який обіграв київське "Динамо".

Раніше ФФУ і Міноборони провели акцію в підтримку воїнів АТО на матчах Кубка України.