Стаховський програв японцю і покинув Вімблдон

Стаховський програв японцю і покинув Вімблдон Стаховський був зупинений японцем Нісікорі © btu.org.ua
Українець три години боровся з представником топ-10 світового рейтингу.

Сьогодні, 5 липня, відбувся поєдинок другого раунду Вімблдону-2017, в якому виступила третя ракетка України Сергій Стаховський.

Суперником Стаховського була дев'ята ракетка світу Кей Нісікорі. При цьому в минулих двох поєдинках з японцем Сергій здобував перемоги.

Перші два сети пройшли у впертій боротьбі - спочатку вперед вийшов Нісікорі, після чого Стаховський зрівняв рахунок. У третій партії Сергій виступив вкрай невдало і зумів взяти лише один гейм. Четвертий сет виявився вирішальним і переможним для японця, який вирвав перемогу на тай-брейку. Тенісисти провели на корті 3 години і 15 хвилин.

2-й раунд

Сергій Стаховський (Україна) - Кей Нісікорі (Японія, 9) - 4:6, 7:6(7), 1:6, 6:7(6)

Нагадаємо, раніше складну стартову перемогу на Вімблдоні здобула найкраща тенісистка України Еліна Світоліна.