Стаховський не пройшов до півфіналу "Челленджера" у В'єтнамі

Стаховський не пройшов до півфіналу "Челленджера" у В'єтнамі Стаховський програв у чвертьфіналі
Український тенісист у напруженому поєдинку програв супернику з Австралії.

Сергій Стаховський не зумів пройти в півфінал на турнірі серії "Челленджер" у В'єтнамі. У чвертьфінальному матчі українець програв австралійцю Джордану Томпсону.

Матч тривав 2 години 42 хвилини. Стаховський тричі подав навиліт і взяв дві подачі суперника. Томпсон, який є 99-ю ракеткою світу, записав собі в актив шість ейсів, а також реалізував п'ять брейкпоінтів. Рахунок матчу - 4:6, 7:6 (4), 2:6.

У попередньому раунді Стаховський, нагадаємо, обіграв представника Індії Санама Сінгха з рахунком 6:1, 7:5.

В рейтингу ATP на цьому тижні Стаховський займає 119-е місце. Він є третьою ракеткою України.