"Скендербеу" – "Динамо": найкращі фото матчу

Фото
Кияни зазнали першої поразки в турнірі.

23 листопада київське "Динамо" на виїзді поступилося албанському "Скендербеу" в матчі Ліги Європи.

На 16-й хвилині динамівці зусиллями Морозюка та Циганкова зуміли вийти вперед, але практично відразу отримали гол, коли м'яч після удару Лилая і рикошету від Хачеріді опинився в сітці воріт Бущана.

Після перерви футболісти "Скендербеу" зуміли організувати відразу дві гольові атаки. Спочатку Аденийі завершив точним ударом розіграш штрафного, після чого Сове вийшов один на один з кіпером українців, розібрався з Бущаном і відправив м'яч у порожні ворота - 3:1.

Хацкевич випустив на поле молодих Шапаренка та Русина - останній зумів скоротити відставання в рахунку, але на цьому хороші новини для киян закінчилися.

Зазначимо, що незважаючи на поразку "Динамо" зберігає перше місце в своїй групі. В останньому турі кияни вдома приймуть сербський "Партизан" 7 грудня.

"Скендербеу" - "Динамо": ключові моменти матчу, відео голів.