Синхроністка Волошина принесла Україні чергову "бронзу" на ЧС з водних видів спорту

Синхроністка Волошина принесла Україні чергову "бронзу" на ЧС з водних видів спорту Волошина стала третьою в довільній програмі © УНІАН
Українці поки вище третього місця не піднімалися.

Українська синхроністка Ганна Волошина завоювала бронзоую медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту в угорському Будапешті.

Ганна посіла третє місце у довільній програмі соло з результатом 93,3000 бали. "Срібло" виграла Она Карбонель з Іспанії (95,0333), а "золото" дісталося росіянці Світлані Колесніченко (96,1333).

Це четверта бронзова медаль для збірної України на змаганнях у Будапешті. Раніше Волошина взяла третє місце в технічній програмі соло, а також у дуеті з Єлізаветою Яхно. Ще одна "бронза" в активі стрибунів у воду Іллі Кваші та Олега Колодія у синхронних стрибках з триметрового трампліну.

Нагадаємо, в минулому році українські синхроністки успішно виступили на чемпіонаті Європи.