"Штутгарт" Кравця вилетів з Бундесліги, "Вердер" Скрипника залишився в еліті

"Штутгарт" Кравця вилетів з Бундесліги, "Вердер" Скрипника залишився в еліті "Вердер" обіграв прямого конкурента © bundesliga.de
У чемпіонаті Німеччини відбулися матчі заключного туру.

У Бундеслізі були зіграні матчі останнього туру. За їх підсумками визначилися команди, які покинули вищу лігу чемпіонату Німеччини.

Боротьбу за виживання вели в тому числі "Штутгарт", за який виступають українці Артем Кравець і Борис Тащі, а також "Вердер", головним тренером якого є Віктор Скрипник.

"Штутгарт" у заключному турі програв "Вольфсбургу" з рахунком 1:3, у підсумку набрав 33 очки, зайняв 17-е місце і вилетів у другу Бундеслігу. Кравець в цій зустрічі провів на полі перший тайм, але був замінений у перерві за рахунку 0:2.

"Вердер" зберіг прописку в еліті. Перед останнім туром у бременців було 35 очок, у "Айнтрахта" із Франкфурта - 36. В очному протистоянні "Вердер" здобув перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу на 88-й хвилині матчу і обійшов "Антрахт", а разом з ним ще дві команди, піднявшись на підсумкове 13-е місце.

Нагадаємо, чемпіоном Німеччини раніше в четвертий раз поспіль стала "Баварія".