Шотландський голкіпер відбив три пенальті за один тайм

Шотландський голкіпер відбив три пенальті за один тайм Белл відбив три пенальті за 23 хвилини © goal.com
Воротар "Данді Юнайтед" Кеммі Белл здійснив подвиг у матчі другого шотландського дивізіону.

Голкіпер "Данді Юнайтед" Кеммі Белл відбив три пенальті за один тайм під час матчу п'ятого туру Чемпіоншіпа (другого за рахунком дивізіону Шотландії) проти "Данфермлайн Атлетик".

Вже на 9-й хвилині матчу Белл відбив удар Гевіна Райлі, на 27-й зреагував на пенальті у виконанні Нікі Кларка і на 32-й відбив одинадцятиметровий від Пола Макмаллана. При цьому перед другим пенальті воротареві після зіткнення з суперником надали допомогу лікарі.

У підсумку феноменальні дії голкіпера дозволили його команді відсвяткувати перемогу з рахунком 3:1.

Нагадаємо, раніше у Чехії встановили світовий рекорд за тривалістю серії пенальті.