Шевченко задоволений результатом і грою проти Італії

Шевченко задоволений результатом і грою проти Італії Шевченко похвалив підопічних © ФФУ
Наставник збірної України прокоментував нічию.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко зазначив, що його влаштувала гра "жовто-синіх" в товариському матчі проти Італії (1:1).

Збірна України пропустила першою на початку другого тайму, але швидко зрівняла рахунок після удару Малиновського.

"Дякуємо за компліменти в адресу збірної України, але за перший тайм вона їх не заслуговує. Але другий тайм ми зіграли дуже якісно, компактно, і навіть коли отримали гол у свої ворота, знайшли в собі сили для того, щоб зрівняти рахунок.

Для мене дуже важливо і престижно бути тут в якості тренера національної команди. Я дуже задоволений виступом збірної України і подякував хлопцям за гру. Ми задоволені також і результатом.

Приїдемо до Харкова, подивимося більш уважно, проведемо аналіз всієї гри. Деякі гравці отримали ушкодження, тому ми повинні оцінити їх стан. Подивимося, наскільки серйозні ці травми, і будемо вирішувати - чи треба довикликати гравців", - заявив Шевченко.

16 жовтня збірна України зустрінеться з Чехією в Лізі націй.

Італія - Україна: ключові моменти матчу, відео голів.