"Шальке" Коноплянки зіграло внічию з "Боруссією" Ярмоленка в українському дербі в Німеччині Коноплянка віддав дві передачі © Bild.de
Коноплянка допоміг своїй команді уникнути поразки.

"Шальке" в неймовірному матчі вирвав нічию у дортмундської "Боруссії" (4:4) в рурському дербі, яке відбулося у 13-му турі Бундесліги.

Після першого тайму рахунок на табло був 4:0 на користь дортмундської "Боруссії", і, здавалося, що господарі перемогу не упустять.

Однак у другому таймі пішла зовсім інша гра, а команда Коноплянки зуміла забити чотири м'ячі клубу з Дортмунда, за який виступає Ярмоленко.

Свій внесок у цей результат вніс і Коноплянка, який відзначився двома результативними передачами, зігравши повний матч.

Що стосується Ярмоленка, Андрій результативними діями не відзначився і на 68-й хвилині був замінений на захисника Марка Бартру.

Зазначимо, що це перша очна зустріч футболістів з матчу "Дніпро" – "Динамо" (0:3) 2 листопада 2014 року.

Раніше повідомлялося, що Коноплянка є одним з найбільш високооплачуваних футболістів "Шальке".