«Шахтар» розгромив «Карпати» з рахунком 5:0

© evroru.livejournal.com
Один із центральних матчів 18-го туру Прем'єр-ліги, між «Карпатами» і «Шахтарем» У Львові, закінчився розгромом господарів з рахунком 0:5.

У першому таймі «Шахтар» реалізував пенальті у виконанні Дугласа Кости за фол на Селезньові. У другому таймі «гірники» ще раз відзначилися з «точки» - Фернандіньо переграв воротаря «Карпат».

Після цього гості ще три рази засмутили львівських уболівальників. Протягом трьох хвилин рахунок до непристойного довів Селезньов, забивши по черзі на 63 і 65 хвилинах. А контрольний постріл на 74 хвилині здійснив Мхітарян.

Карпати: Тлумак, Ткачук, Балажиц, Лукас (Петровський, 87), Голодюк (Озарків, 73), Ощипко, Батіста, Мілошевіч, Кополовець (Гурулі, 68), Худоб'як (к), Горний

Шахтар: Рибка, Срна (к), Ракицький, Кучер (Хюбшман, 74), Шевчук, Степаненко, Фернандіньо (Дентіньйо, 75), Мхітарян, Вілліан, Дуглас Коста, Селезньов (Луїс Адріано, 68)

0:1 Дуглас Коста, 24 - пенальті

0:2 Фернандіньо, 58 - пенальті

0:3 Євген Селезньов, 65

0:4 Євген Селезньов, 67

0:5 Генріх Мхітарян, 75

Попередження: Тлумак, 23, Селезньов, 27; Голодюк, 58; Батіста, 71