"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Аталантою" у Лізі чемпіонів

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Аталантою" у Лізі чемпіонів "Шахтар" у вольовому стилі оформив перемогу © ФК Шахтер
Донеччани у фантастичному стилі здобули три очки.

У вівторок, 1 жовтня, у Мілані на легендарному стадіоні "Сан-Сіро" в рамках 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів італійська "Аталанта" приймала донецький "Шахтар".

"Гірники" першими пропустили після того, як Сапата пробив головою. Перед цим епізодом Пятов відбив 11-метровий у виконанні Ілічіча. Українці зрівняли рахунок на 44-й хвилині Мораєс вийшов один на один і переграв голкіпера.

У другому таймі Пятов ще кілька разів надійно діяв у рамці воріт "гірників", а на останній хвилині гості зуміли організувати результативну атаку. Додо отримав м'яч на фланзі, відпасував у центр на Соломона, а ізраїльський хавбек розібрався з воротарем - 2:1.

"Шахтар" здобув перші три очки у квартеті С, тоді як "Аталанта" поступилася у другій грі поспіль.

"Аталанта" - "Шахтар" - 1:2
Голи: Сапата, 28 - Мораєс, 41, Соломон, 90+4

"Аталанта": Голліні, Толоі, Мазьєлло (Мюріель, 68), Паломіно, Хатебур, Де Роон, Пашаліч, Кастань (Госенс, 57), Ілічіч (Малиновський, 57), Гомес, Сапата

"Шахтар": Пятов, Болбат (Додо, 90+3), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік (Соломон, 69), Марлос (Коноплянка, 86), Коваленко, Тайсон, Мораєс

Попередження: Кривцов, Степаненко, Мораєс, Болбат - Ілічіч, Де Роон, Толоі, Малиновський

"Аталанта" – "Шахтар": ключові моменти матчу.