"Шахтар" втратив перемогу над "Ліоном" у матчі Ліги чемпіонів

"Шахтар" втратив перемогу над "Ліоном" у матчі Ліги чемпіонів "Шахтар" здобув друге очко в ЛЧ © ФК Шахтер
Донеччани вдруге поспіль зіграли внічию.

2 жовтня у Франції відбувся матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому "Ліон" приймав донецький "Шахтар".

Донеччани по ходу зустрічі вели з рахунком 2:0, але не зуміли втримати перевагу, яку для них здобув Мораєс.

Переграючи суперника 70 хвилин зустрічі, "гірники" дозволили французам повернутися в гру, які за дві хвилини двічі відзначилися у воротах П'ятова.

"Ліон" – "Шахтар" – 2:2

Голи: Дембеле, 70, Дюбуа, 72 - Мораєс, 44, 55.

"Ліон": Антоні Лопеш, Марсело, Менді, Дюбуа, Денайєр, Ауар, Ндомбеле (Діоп, 87), Траоре (Депай, 63), Тузар, Фекір, Дембеле (Корне, 81).

"Шахтар": П'ятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Ракицький, Степаненко, Алан Патрік (Коваленко, 75), Тайсон, Марлос (Фернандо Педро, 90), Майкон, Мораес (Кайоде, 83).

Попередження: Фекір.

Таким чином, після двох зіграних ігор в Лізі чемпіонів у активі "Шахтаря" два очки, у "Ліона" - чотири, у "Ман Сіті" - три, а у "Хоффенхайма" один набраний пункт.

Наступний матч "Шахтар" проведе 23 жовтня в Харкові проти "Манчестер Сіті".

"Ліон" – "Шахтар" 2:2: ключові моменти матчу Ліги чемпіонів.