"Шахтар" впевнено обіграв "Динамо" і виграв Суперкубок України

"Шахтар" впевнено обіграв "Динамо" і виграв Суперкубок України "Шахтар" не залишив шансів "Динамо" © ФК Шахтер
Перемогу "гірникам" приніс дубль Феррейри.

Сьогодні, 15 липня, в Одесі відбувся матч за Суперкубок України, в якому "Шахтар" обіграв "Динамо" з рахунком – 2:0.

Поєдинок розпочався з атак донеччан, які вже на 8-й хвилині вийшли вперед – це Феррейра здорово замкнув простріл від Ісмаїлі. Далі "гірники" грали впевнено і по рахунку.

У "Динамо" практично не було моментів, але коли вони виникали, здорово у рамці воріт грав Андрій П'ятов. З початком другого тайму Феррейра забив гол-близнюк і зняв всі питання про переможця цього протистояння.

В кінцівці зустрічі, коли у "Шахтаря" видалили Степаненка, кияни пішли на штурм, але нічого крім неточних закиданнь в штрафну площу "помаранчево-чорних" у них не вийшло.

Таким чином, "Шахтар" переміг з рахунком 2:0, а Фонсека завоював всі трофеї на внутрішній арені.

"Шахтар" – "Динамо" – 2:0

Голи: Феррейра, 8, 56

"Шахтар": П'ятов, Срна, Ісмаїлі, Кривцов, Ракицький, Бернард, Малишев (Коваленко, 46), Марлос, Степаненко, Тайсон (Дентіньо, 77), Феррейра (Ордець, 87).

"Динамо": Рудько, Хачеріді, Віда, Антунеш, Морозюк, Гармаш (Бесєдін, 62), Циганков (Гонсалес, 68), Буяльський (Шепелєв, 79), Сидорчук, Ярмоленко, Мбокані.

Попередження: Степаненко, Бернард - Буяльський, Сидорчук.

Видалення: Степаненко, 80.

"Шахтар" – "Динамо": ключові моменти матчу, відео голів.