"Шахтар" обіграв "Гент" і достроково вийшов у плей-офф Ліги Європи

"Шахтар" обіграв "Гент" і достроково вийшов у плей-офф Ліги Європи "Шахтар" вийшов у плей-офф © ФК Шахтер
"Гірники" здолали суперника, поступаючись по ходу поєдинку.

Донецький "Шахтар" зіграв на виїзді з бельгійським "Гентом" в рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи. "Гірники" здобули чергову перемогу, яка дозволила їм гарантувати собі перше місце в групі H.

Все почалося для гостей не кращим чином: вже на 20-й секунді Кулібалі виграв верхову боротьбу після навісу з флангу і вивів "Гент" вперед. Донеччани не відразу прийшли в себе, але в підсумку зуміли перехопити ініціативу і на 36-й хвилині Тайсон заробив пенальті, який реалізував Марлос. Через п'ять хвилин Тайсон вийшов один на один з воротарем і вивів донеччан уперед. До перерви гості фактично вбили інтригу, коли Степаненко замкнув навіс з кутового точним ударом головою - 3:1.

У середині другого тайму Фред збільшив перевагу "Шахтаря" красивим обвідним ударом, після чого поєдинок трохи заспокоївся, але лише до останньої десятихвилинки. Спочатку Пербе зумів забити другий для бельгійців м'яч, після чого команди обмінялися точними ударами Феррейри і Мілічевича. Підсумковий рахунок на користь "Шахтаря" - 5:3, а донеччани гарантували собі перше місце в групі і вихід в плей-офф Ліги Європи.

"Гент" - "Шахтар" - 3:5
Голи: Кулібалі, 1, Пербе, 83, Мілічевич, 89 - Марлос, 36 (з пенальті), Тайсон, 41, Степаненко, 45+3, Фред, 68, Феррейра, 87

"Гент": Рінне, Нілсен Біллі, Гершон, Фоке, Єсіті, Нето, Деягере (Сеіф, 70), Асаре, Саймон (Ндонгаля, 77), Кулібалі (Пербе, 74), Мілічевич

"Шахтар": П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький (Ордець, 78), Ісмаїлі, Степаненко (Малишев, 72), Фред, Марлос, Тайсон (Дентіньо, 71), Бернард, Феррейра

Попередження: Степаненко

Нагадаємо, раніше луганська "Зоря" зіграла внічию з "Фейєнордом".