Сестри Семеренко потрапили в топ-10 гонки переслідування на етапі Кубка світу з біатлону

Сестри Семеренко потрапили в топ-10 гонки переслідування на етапі Кубка світу з біатлону Віта Семеренко не зуміла здобути медаль © biathlon.com.ua
Віта Семеренко втратила медаль на останній стрільбі.

Сьогодні, 16 грудня, на третьому етапі Кубка світу з біатлону у Франції пройшла жіноча гонка переслідування.

Українка Віта Семеренко не змогла здобути ще одну медаль, стартувавши третьою в гонці.

Віта закрила всі мішені на перших трьох вогневих рубежах і трималася в трійці кращих. Але у вирішальний момент допустила три промахи і відкотилася на 8-е місце.

Ще одна українка Валя Семеренко з одним промахом розміняла сьому стартову позицію на дев'яту.

Виграла ж гонку переслідування німкеня Лаура Дальмайєр. Другою фінішувала Анастасія Кузьміна. "Бронза" дісталася Лізі Віттоцці.

30. Олена Підгрушна (0+0+1+0) +2:40.8

Після гонки переслідування на третьому етапі Кубка світу у топ-10 загального заліку з'явилося відразу 3 українські біатлоністки.

Найкраща позиція серед українок у Валі Семеренко – 7-а (202 очки), Віта Семеренко з 194 очками піднялася на 8-е місце, а Юлія Джима через пропуск пасьюта опустилася на 9-ту сходинку (189 балів).

Зазначимо, що на першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді українка Юлія Джима зуміла завоювати дві "бронзи" в індивідуальній гонці та спринті, а вже в австрійському Хохфільцені українські біатлоністки завоювали "срібло" естафети.

Також на етапі в Ансі Віта Семеренко встигла завоювати "бронзу" у спринтерській гонці.

Раніше повідомлялося, що українки Абрамова і Журавок стали призерами етапу Кубка IBU з біатлону.