Серена Вільямс стала 4-разовою чемпіонкою підсумкового турніру WTA, завоювавши 57-й титул у кар'єрі

Серена Вільямс стала 4-разовою чемпіонкою підсумкового турніру WTA, завоювавши 57-й титул у кар'єрі Вільямс продовжує перемагати © Anton Golubev/Reuters
Американська тенісистка продовжує здобувати перемоги на великих змаганнях - у Стамбулі Вільямс виграла заключний турнір у сезоні-2013.

Американка Серена Вільямс стала чотириразовою переможницею підсумкового турніру WTA, який завершився у Стамбулі.

У фіналі змагань перша ракетка світу з рахунком 2:6, 6:3, 6:0 здобула вольову перемогу над китаянкою Лі На, яка була під четвертим номером.

Для 32-річної Вільямс це 57-й титул у кар'єрі і четверта перемога на підсумковому турнірі. Ще двічі американка програвала у фіналах. На дісталася до вирішального матчу вперше.

Додамо, що у нинішньому сезоні Вільямс-молодша зазнала чотирьох поразок у 82-х матчах, завоювавши 11 титулів і встановила новий рекорд за кількістю зароблених призових, сума яких склала 12,4 мільйона доларів. Раніше рекордсменкою за сумою призових була білоруска Вікторія Азаренко (7,9 млн).

У новому рейтингу WTA Вільямс йде на першому місці, випереджаючи Азаренко на більш ніж 5 тисяч залікових пунктів. Зазначимо, що українка Еліна Світоліна йде на 40-му місці. !zn