Сербія стала першим переможцем нового тенісного турніру ATP Cup

Сербія стала першим переможцем нового тенісного турніру ATP Cup Сербія - переможець ATP Cup-2020 © twitter.com
Сербські тенісисти стали володарями нового трофея.

Збірна Сербії стала першим чемпіоном дебютного розіграшу чоловічого командного турніру ATP Cup.

Вчора, 12 січня, у фіналі сербські тенісисти обіграли команду Іспанії - 2:1, а лідер збірної Сербії Новак Джокович виграв на турнірі всі свої вісім матчів.

Матчі турніру пройшли у трьох містах Австралії, а тривалість ATP Cup склала 10 днів. Учасниками змагань стали 24 збірні, критерієм відбору послужив рейтинг першої ракетки кожної тенісної нації.

Призовий фонд склав 15 мільйонів доларів, а переможці отримали 750 рейтингових очок.

Відзначимо, що зараз у світі головним офіційним командним змаганням серед чоловічих тенісних команд є Кубок Девіса.

Раніше повідомлялося про те, що Україна зіграє з Тайванем в Кубку Девіса.